11 Mayıs 2012 Cuma

Çiçek Sepeti'nin Anneler Günü Hediyesi


Her ne kadar bazı özel günlerin alışveriş çılgınlığına ve sömürüsüne dönüşmesine karşı olsam da bu günlerde hatırlanmak çok güzel. Her zaman pahalı hediyelere karşı oldum, içten alınan bir demet çiçek, sevgi sözcükleri, bir öpücük hep daha kıymetli oldu benim için.
Çiçek Sepeti, Anneler Günümü kutlamak için Frutation'dan bir buket gönderdi. Bu Anneler Günü hediyesi meyve ve çikolatadan oluşan çok lezzetli bir buketti. İlk defa böyle lezzetli bir çiçek demetini yedik :)
Annenize, sevdiklerinize özel günlerde değişik bir hediye vermek isterseniz Çiçek Sepeti'ne göz atmanızı öneririm.


Çikolatalı meyve buketi işyerime geldiği için masamda açılmış, yenmeden önceki hali. Cep telefonunun kamerası ile tepeden çektiğim için fotoğraf çok iyi değil ama idare ediverin.

5 yorum:

nilay dedi ki...

Bayılıyorum ben zaten çiçek sepetine
Anneler günün kutlu olsun Pınarım
Sevgiler

birdilimdus dedi ki...

anneler günün şimdiden kutlu olsun canım. hediyen de çok şık :)))

Sevgiler,
Evren

birdilimdus dedi ki...

porselen demlik çay saati etkinliği"nin 75.hafta ev sahibesiyim.

7 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında http://birdilimdus.blogspot.com adresimde göndereceğiniz birbirinden güzel tarifleri yayınlayacağım...

Tariflerinize 75.hafta porselen demlik çay saati etkinliği için Birdilim düş'e gönderiyorum diye not düşüp bana haber verdiğiniz takdirde tariflerinizi almaya geleceğim :)

Etkinliğimize istediğiniz kadar tarifle katılabilirsiniz,lütfen çayın yanında gönderilecek tarifler olmasına dikkat edelim,etkinliğimize herkes davetlidir,isteyen herkes katılabilir,lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar...

Oglak Kizlari dedi ki...

Hımmm yemede yanında yat.
Anneler günümüz kutlu olsun.

Kızından öpücüğü kapmış, mutlu anne Çiğdem

Metin Yazarı dedi ki...

Böyle özel günde en güzel anneler günü hediyesi bulmak için biraz uğraş verecek gibi görünüyoruz :) Gerçi onları en ufak şey bile mutlu eder ama yine de biz en anlamlısını almaya çalışmalıyız :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails